Попередження про авторське право
Весь контент цього веб-сайту, особливо зображення, відео та тексти, опубліковані на ньому, захищені авторським правом. Їхнє повне чи часткове поширення, зміна чи копіювання без попередньої письмової згоди ФОП Кравінська А. В. заборонено.

Авторські права та виключні права на використання контенту належать ФОП Кравінська А. В. Н. Всі права захищені або належать нам. На веб-сайті також є зображення, захищені авторським правом та належать третім особам.

Будь-яке порушення авторських та суміжних прав переслідується відповідно до законодавства України та міжнародного законодавства та тягне за собою настання цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.

Попередження про зовнішній контент

Незважаючи на те, що ми ретельно перевіряємо контент, ми не несемо відповідальності за матеріали на сторонніх сайтах, посилання на які представлені на нашому сайті. За контент таких сайтів відповідають виключно їхні власники.

На всі назви брендів та товарні знаки, що згадуються в інтернет-пропозиції, включаючи назви брендів та товарні знаки, що належать третім особам, поширюється дія законодавства, що застосовується, щодо товарних знаків та прав власності відповідних зареєстрованих власників. Згадування таких назв брендів та товарних знаків не означає, що вони не захищені правами третіх осіб.

Обмеження відповідальності

ФОП Кравінська А. В. не несе відповідальності за актуальність, правильність, повноту та якість наданої інформації. Матеріальні та нематеріальні позови до ФОП Холоденко Н.В., пов'язані з використанням або відмовою від використання невірної чи неповної інформації, не приймаються, за винятком випадків, коли є докази навмисності чи грубої недбалості з боку ФОП Холоденко Н.В.

Усі пропозиції можуть змінюватися і мають необов'язковий характер.

ФОП Кравінська А. В. залишає за собою право змінювати, доповнювати або видаляти пропозиції повністю або частково без попереднього повідомлення, а також припинити публікацію таких тимчасово або назавжди.
Made on
Tilda